Zwroty i reklamacje

Zwroty: 

Firma Futdesigners wykonuje produkty według wytycznych klienta na indywidualne zamówienie. Wykonanie spersonalizowanego produktu tj. z własnym logo, imieniem i nazwiskiem lub innymi treściami wykonywanymi na życzenie klienta, wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z art. 38. ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.

„Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;”

Towar wykonany na indywidualne zamówienie, zawiera elementy czyniące go niemożliwym do dalszej odsprzedaży innemu klientowi. Zgodnie z art. 38. ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru spersonalizowanego według wymagań klienta.

W sytuacji nieodebrania przesyłki pobraniowej, zawierającej produkt wykonany na zamówienie, klient jest zobowiązany do pokrycia pełnych kosztów zamówienia. 

Reklamacje

Reklamacje uznajemy w poniższych sytuacjach:

- Karta zawiera błędne informacje względem podanych w zamówieniu, np. inne imię lub zdjęcie. 

- Karta uległa uszkodzeniu podczas transportu 

- Zamówienie zostało dostarczone po ustalonym czasie dostawy, bez wcześniejszego poinformowania ze strony firmy o takim opóźnieniu. 

Nie uznajemy reklamacji ze względu na jakość nadruku zdjęcia, które zostało przesłane przez klienta. Nabywca jest odpowiedzialny za dostarczenie zdjęcia w odpowiedniej jakości do druku. 

Reklamacje prosimy kierować na adres e-mail: futdesigners.reklamacje@gmail.com. W przypadku uznania reklamacji, wysyłamy poprawny produkt ponownie lub zwracamy klientowi pełną kwotę za zamówienie. 

Dostawa: 4-7 dni roboczych
Ponad 13 000 dostarczonych kart
Idealny pomysł na prezent
Polish
Polish