Jak możemy pomóc?

Jeśli nadal będziesz potrzebował pomocy to skontaktuj się z nami używając adres e-mail futdesigners.help@gmail.com lub zadzwoń pod numer +48 665 366 940

Składanie Zamówienia

Możemy wykonać Twoje zamówienie z każdym zdjęciem. Jeśli chciałbyś otrzymać jak najlepszy efekt to pokieruj się naszymi wskazówkami: 1) Twoje zdjęcie powinno zawierać całą twarz, ramiona oraz klatkę piersiową. 2) Prosimy o dodawanie zdjęć ze źródła. Jeśli chciałbyś użyć zdjęcia, które pochodzi z internetu, to zapisz je na swoim urządzeniu. Zrzuty ekranu mają tendencję do obniżania jakości i wyglądają gorzej niż oryginalne zdjęcia. 3) Prosimy o dodawanie zdjęć, gdzie osoba zajmuje jak najwięcej miejsca. W przeciwnym razie będziemy musieli przybliżać zdjęcie, co sprawi, że jakość się pogorszy. 4) Osoba na zdjęciu nie powinna być ucięta z żadnej strony. 5) Zdjęcie powinno być dobrze oświetlone. 6) Jakość Twojego zdjęcia powinna być możliwie jak najwyższa. Nasze karty są drukowane na dużych formatach. Jeśli otrzymamy zdjęcie niskiej jakości, to jest możliwe, że zdjęcie na Twojej karcie będzie rozmazane. Dbamy o to, aby efekt końcowy był jak najlepszy, ale to klient jest odpowiedzialny za przesłanie nam zdjęcia w dobrej jakości. Jeśli chcesz nam wysłać zdjęcie w rozszerzeniu, które nie jest obsługiwane przez naszą stronę to skontaktuj się z nami! Jeśli nie wiesz, jakie zdjęcie wybrać, skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail kontakt@futdesigners.com. Chętnie pomożemy. :) 

Tło z Twojego zdjęcia zostanie usunięte przez naszego grafika. Karta, która widzisz na stronie jest tylko podglądem. Kartę otrzymasz bez tła. 

Ocena ogólna, tempo, strzały, podania itd. są to wartości definiowane na skali od 0 do 99, inspirowane piłkarskimi grami komputerowymi. Jeśli nie jesteś pewien jaką wartość wpisać, polecamy wpisać 99 w każde pole. 

Jeśli chcesz dokonać jakichkolwiek zmian w zamówieniu, jest to możliwe tylko do kilku godzin po złożeniu zamówienia. Po tym czasie Twoja karta będzie już w produkcji i nie będziemy mieli możliwości, aby dokonać zmiany. Prosimy o dokładne sprawdzenie, czy w składanym zamówieniu nie ma żadnych błędów. Dodatkowe zmiany mogą spowolnić czas dostawy nawet o 3 dni robocze. 

Dostawa

Produkcja i dostarczenie karty zajmuje nam od 4 do 7 dni roboczych. 

Kiedy Twoja przesyłka zostanie wysłana, dostaniesz powiadomienie wraz z numerem do śledzenia przesyłki. 

Reklamacje

Prosimy, aby skontaktować się z nami jak najszybciej. Przygotuj swój numer zamówienia oraz zdjęcie uszkodzenia. Czasami przesyłki ulegają uszkodzeniu podczas transportu. W takim przypadku wysyłamy nową kartę - oczywiście bez żadnych opłat. 

Jeśli jakiekolwiek dane nie zgadzają się z tym, co zamówiłeś, to skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail kontakt@futdesigners.com. Przygotuj swój numer zamówienia oraz zrób zdjęcie karty. Jeśli pomyłka leży po naszej stronie, wyślemy Ci nową kartę z prawidłowymi danymi. 

Dostawa: 4-7 dni roboczych
Ponad 13 000 dostarczonych kart
Idealny pomysł na prezent
Polish
Polish